Kniha návštěv

Datum: 04.04.2019

Vložil: Johnny B.

Titulek: Žalovat nechci, hlásit to musím (autor LP)

V reakci na nedávný (01/19) příspěvek autora (LP) o problémech se zrušením rezervace ve vlau Regiojetu musím sdělit svůj názor, že firma se v poslední době zhoršuje, snad pod tlakem konkurence "zelené" (FlixBus), těžko soudit. Jistě to nebude nedostatkem financí po několika větších pokutách od ÚOHS, případně jiných úřadů a soudů, kde vždy lidé od SA/RJ naříkají, jak jsou šikanovaní a jak jim je ukřivděno. jistě se jim nikdo nemstí za zveřejněné telefony na tehdejšícho min. Chovance apod. Myslím, že většina pokut za zněužití dom. na trhu apod., je oprávněných. Před týdnem jsem jel trasu Písek - Č. Bud., ráno - a cyhběla hosteska. Jde cca o hodinu cesty. Nedostali jsme sluchátka, kávu ani noviny. Dříve se v takovém případě vracelo min. 10 kč, to v případě že žlutý spoj byl náhle zaměněn za posilový bílý "Economy" bez stevardky a dalších výhod, což se stávalo na trase Brno - Praha před 8-10 lety. Zažil jsem před 10 lety při cestě do Vídně, že nenastoupila v Brně stevardka, ta zaspala a připojila se až na pumpě u Rajhradu, kam ji někdo dovezl autem. V tu dobu byl na návštěvě ve stře. Evropě Obama, čili bezp. opatření a mnoho jedinců bylo u Mikulova z busu vyvedeno. Proč by také ne, když v Brně při nástupu je nikdo nekontroloval a mohl tam bez jízdenky nalézt i případný terorista s nějakým tím pekelným strojkem...Nikde se též nedočtete o opakovaných únicích citlivých dat o části jejich cestujících - zejména v busech - a rozhodně nešlo o nějaké hackerské útoky. O nejrůznějších četných faux pas St.Ag., nyní RJ se tedy skoro nikde nepíše, tím méně v časopise "Žlutý". Tam jsem nikdy žádnou zveřejněnou omluvu - nikomu nenašel. Ani stanovisko pro ÚOHS. Jen optimismus a vychloubání. Údajně na FCB byl založen i profil Poškození zákazníci St.Ag./RJ. Doufám, že zase nenapadne nějaké osvícence na Brně či JMK dát majiteli firmy ocenění "Významná osobnost Brna či kraje" atp. nakonec on snad ani v Brně nebydlí - ale v Bílovicích, kde mi v hospodě místní tvrdili, že tam často chodí na pivo a ptá se jich na názory a problémy. Tak aspoň něco...Z hlediska dopravního, té kvality a lidského přístupu, se ovšem obávám, že usnuli na vavřínech! J. B.

Zpět na diskuzi