Bruslím, bruslíš, bruslíme v Brně

04.07.2013 13:15

    První prázdninový měsíc hostí seriál Inline pro život – LifeInLine Tour moravská metropole. Brno se stane ve dnech 6. a 7. července 2013 hlavním městem inline bruslařů všech věkových i výkonnostních kategorií, především však bude patřit všem hobíkům, proto které jsou inlajny skvělou zábavou bez závodních ambicí. Partnerem akce je veletrh SportLife, který se uskuteční na brněnském výstavišti v listopadu.

    Třetí díl začne v sobotu 6.7.2013 večer dvouhodinovou Večerní Inline Party od 20 hodin v areálu brněnského výstaviště – právě zde si můžete vyzkoušet závodní trať, na níž se letos poprvé potkají závodní a hobby bruslaři v oddělených závodech. Bruslit se bude na uzavřené trati za doprovodu hudebního auta pod taktovkou známého DJ a komentátora Pavla Cejnara.

    Akce je připravena pro rekreační, občasné, sportovní i závodní bruslaře jakéhokoli věku. Rodiče, kteří nechtějí nechat své potomky doma, mohou soutěžit v kategorii Rodinné týmy. Nemusíte být zrovna z jedné rodiny, ale tým musí obsahovat jednoho muže, jednu ženu (oba libovolného věku) a jedno, dvě nebo tři děti, kterým letos bude nejvíce 13 let. Jako výsledek vašeho týmu bude započítán čas třetího z vás – ať jste tři nebo je vás pět. Zároveň bude každý z vás vyhodnocen ve výsledcích jednotlivců na této 10 km HOBBY trati. Podobně jako rodinné týmy fungují i Firemní týmy – pokud máte k sobě 2–4 kolegy nebo kamarády, vymyslete si jméno týmu, zaregistrujte se a můžete vyrazit.  (db)

 

—————

Zpět