In-line bruslení na BVV

13.04.2016 12:40

    Brněnské výstaviště ovládnou v sobotu 16. 4. od 10 do 18 hodin nadšení bruslaři, kteří budou mít celý pavilon B pro sebe. Bezplatně si budou moci vyzkoušet kolečkové brusle jak děti, tak dospělí. Velký prostor přímo vybízí k tomu, aby testování neskončilo jenom u bruslí. Proto zájemci dostanou šanci projet zhruba 50 koloběžek, které jsou stále populárnější alternativou jízdních kol. Nebudou chybět ani šikovné sportovní vozíky a kočárky. Při aktivním sportování nelze zapomínat na bezpečnost, proto je samozřejmostí možnost otestovat chrániče a helmy. Během celého dne lze bezplatně absolvovat školu in-line bruslení: „Je to ideální příležitost pro všechny bruslaře, jak si bezpečným způsobem pod dohledem zkušeného odborníka osvojit správnou techniku. A není vůbec podstatné, jestli přijde dospělý člověk nebo dítě, instruktoři tu budou pro každého,“ vysvětluje specialista SportObchod.cz na in-line brusle Martin Pištělák.

    Připraven je bohatý doprovodný program, a to doslova pro každého, kdo si bude chtít od bruslení a jízdy na koloběžce odpočinout. Návštěvníci In-line Megatestu mohou načerpat inspiraci zhlédnutím bruslařské freestyle show, nebo vyhrát některou ze sportovních cen v tombole. V rámci podpory projektu Na kole dětem bude na akci přítomný i legendární cyklista na vysokém kole Josef Zimovčák. Za jeho asistence bude možnost si vyzkoušet, jak jednoduché je rozjet se na vysokém kole, které bude v „dospělácké“ i „dětské“ verzi. Odborníci ze SportObchod.cz tento test kolečkových bruslí pro širokou veřejnost pořádají už osmým rokem. Předchozí ročník na výstavišti navštívilo více než 600 malých i velkých bruslařů.  (ZH)

Více informací vč. vyhodnocení testu bruslí a fotografií ze všech sedmi ročníků naleznete na webových stránkách www.inline-test.cz.

—————

Zpět