Pivovar Starobrno zve na tradiční festival

28.08.2017 18:45

    Jako každoročně, i letos ožijí prostory pivovaru i srdce Starého Brna – Mendlovo náměstí tradičním festivalem Den Starobrna. První zářijová sobota (2. 9.) nabídne jako vždy bohatý program, ve kterém vystoupí známé hudební skupiny. Ve 14 hod. zahajují The Backwards, v 15 hod. nastoupí Jelen, hodina od 17.30 náleží Hodinám. Večer v 19.30 budou hrát Support Lesbiens, závěrečný koncert od 21 hod. náleží Davidu Kollerovi. Moderátory celé akce budou En.dru, NASTY a Petr „Mercedes“ Švancara.

    Závěrem snad to nejdůležitější. – Od půl sedmé večer se koná setkání s hráči HC Kometa Brno, mistry extraligy, držiteli tak dlouho očekávaného titulu a splnění přání všech Brňáků, ale i množství příznivců z celé republiky. Nyní se naši hokejisté skvěle uvedli i v evropské lize hned dvěma výhrami na drsném severu. Takže: od 18.30 Kometa. Povídání, gratulace, křest dresů, autogramiáda i přípitek poctivým starobrněnským pivem.

    Vstupenky v síti Ticketstream nebo v Pivovarské prodejně v Brně na Mendlově náměstí do pátku 23.59 hod., pak přímo na místě. Vyplatí se v předprodeji s třetinovou úsporou.  (št)