Nejlepší fotografie vyberou Miloš Budík, Jiří Kolbaba a Honza Musil

Objektivem návštěvníka

04.02.2014 12:15

    V úterý 4. února 2014 startují nové webové stránky Zoo Brno, které přinesou jejich návštěvníkům lepší orientaci v činnosti zahrady, dokonalejší virtuální prohlídku nebo on-line přihlášení na vzdělávací akce. Společně s novým webem začíná také velká fotosoutěž s názvem „Objektivem návštěvníka“.

    Fotosoutěž je určena všem, kteří milují zvířata a fotografování a mají ve svém archivu fotky zvířat pořízené v Zoo Brno. Podmínkou účasti je od 5. února do 25. března 2014 zaslat minimálně jednu a maximálně tři fotografie pomocí jednoduchého přihlašovacího formuláře přes webové stránky www.zoobrno.cz v požadovaném formátu a velikosti (viz podmínky fotosoutěže) a vyplnit požadované údaje. Fotografie bude hodnotit porota ve složení:

    Miloš Budík - významný český fotograf mezinárodního významu žijící v Brně.

    Jiří Kolbaba - známý český cestovatel, fotograf a spisovatel, který procestoval všech šest kontinentů planety, více než 130 zemí světa, narodil se a žije v Brně.

    Honza Musil – moderátor a známý milovník zvířat, který žije nedaleko Prahy, ale také se narodil v Brně.

    Hodnotit budou nejen kvalitu fotografií, ale také originalitu záběru a výsledkem bude 12 nejlepších fotografií, z nichž vznikne samostatná výstava a kalendář pro rok 2015. Odměněno bude všech dvanáct „výherců“, kteří získají hodnotné ceny od Zoo Brno a od jejích partnerů.

    Podrobné informace o cenách a pravidlech najdete na www.zoobrno.cz.

MONIKA BRINDZÁKOVÁ